Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    alemextra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum: alemextra âíå ôîğóìà
    Yaşı: 41
    Tecrübe Puanı : 10
    Array

Post Eğitim Sınıflarının Zeminlerinde Karo Halı Modası

https://combeki.com/images/yorumlarinizi.png

http://www.combeki.com/forum - Eğitim Sınıflarının Zeminlerinde Karo Halı Modası Eğitim Sınıflarının Zeminlerinde Karo Halı Modası

Okul öncesi eğitimin ülkemizde son 5 yıl içinde moda olması ile beraber bu alanda hizmet veren kurumlar da hem eğitim
    sistemlerinin kalitesi hem de çocukların rahat ortamlarda vakit geçirebilmeleri için kendilerini geliştirmeye çalışmaktadır.
    Bu yazımızda okul öncesi eğitim veren kurumların 2017 yılının modasına uyarak aktivite sınıflarının zemininde
    karo halı kullanımı tercihi ettiği hakkında bilgiler paylaşacağınız.
    Karo Halı Nedir?
    Duvardan duvara halı modelleri yerine 45x45 30x120 60x60 gibi farklı ölçülerde modüler sistem olarak hazırlanan karo halılar hem dekorasyon
    fikirleri açısından hem de diğer halı türlerine göre bakımları daha kolay olmasından dolayı çok tercih edilmektedir. Karo halıların döşenmesi
    parçalı şeklinde olduğundan dolayı herhangi bir bölgede zarar oluşması durumunda sadece bölgeyi yenileme imkanı sunmaktadır.

2017 Karo modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için yazımızın sonundaki ziyaret edebilirsiniz
    Karo Halının Eğitim Sınıflarındaki Avantajları
    • Temizlik ve bakımının duvardan duvara halılara göre daha kolay ve az maliyetli olması. Özellikle çocukların aktivite alanlarında zeminlerde
    yoğun trafik oluştuğundan dolayı yıpranma yüzdeleri çok yüksek olmaktadır. Karo halıların dayanıklı yapısı bu soruna avantaj sağlamaktadır.
    • Çok farklı renk seçeneği ve modeli olmasından dolayı özgün tasarımları oluşturulmasına imkan vermektedir.

• Hijyen açısından antibakteriyel özellikli karo halı lar olmasından dolayı çocukların olduğu alanlarda çok daha sağlıklı çözümler sunmaktadır.
    (Çocukların sürekli yerlerde oturarak ve zeminlere temas edildiği düşünülürse bu özellik en büyük avantajlar arasında olmaktadır)
    • Farklı döşeme yöntemleri olmasından dolayı diğer zemin kaplama türlerine göre daha az zaiyat oluşmakta ve bu sayede uygulama maliyetleri daha avantajlı olmaktadır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Sosyal Bağlantılar

Sosyal Bağlantılar