Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SAP Akademi

alemextra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum: alemextra âíå ôîğóìà
    Yaşı: 41
    Tecrübe Puanı : 10
    Array

Post SAP Akademi

images/yorumlarinizi.png

Türkiye Ve Dünya da Kuruluşların işletme operasyonlarını yönetmesine Olanak Sağlayan ve genellikle

veriyi işin çeşitli yönlerinden toplayan ve entegre eden modüler uygulamaların yönetim paketleri anlamına gelen ERP Yazılımı
    İngilizcede "Enterprise Resource Planning" kelimelerinin ilk harflerinden oluşan bir kısaltmadır.

ERP Yazılımı da temel modüller satış muhasebe finans üretim stok insan kaynakları satın alma kalite kontrol teknik servis bakım onarım gibi temel modülleri içerir..
    Avrupa’nın en büyük yazılım şirketi olan SAP 1972 yılında Almanya’da kuruldu. Şirket kurulduğu günden bu yana iş uygulamaları alanında yazılımlar geliştiriyor..

SAP Akademi 15 Yıllık Tecrübesi İle ERP iş yazılımlarında alternatif çözümler çerçevesinde
    SAP Akademi Sap Kursu muz kurumsal kaynak planlama programlarının büyük bir çoğunluğunun eğitim ve danışmanlık hizmetlerini vermektedir.
    Kurumumuz aynı zamanda SAP Business One Danışmanlık ve Eğitim Çözüm ortağıdır.

Facebook Sayfamızı Begen | Dil Seçimi / Language selection

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Sosyal Bağlantılar

Sosyal Bağlantılar